عینک دوچرخه سواری اوکلی مدل Jaw Breaker با لنز Prizm Snow Sapphire

۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

این عینک برای دوچرخه سواران خلق شده چون:
  • لنز Prizm و قابل تعویض
  • طراحی شده زیر نظر مارک کاوندیش،قهرمان دوچرخه سواری جهان
  • دسته های قابل تنظیم
  • پوشش کامل اطراف چشم
  • فوق العاده سبک ۳۴گرم
  • لنز PRIZM برای شفاقیت و وضوح فوق العاده
  • تکنولوژی OMATTER
  • تکنولوژی IRIDIUM
  • تکنولوژی HDO
  • UV400

در انبار موجود نمی باشدلنز های PRIZM™ عینک های آفتابی

لنز های پریزم یکی از تکنولوژی های نو برند اُکلی میباشد که ضمن حفاظت از چشم، با قیلتر کردن تشعشعات و انکاس های اضافی یک دید شفاف و واضح با رنگهای اشباع به شما میدهد که در آن شما قادر به دیدن جزئیاتی بیشتری به خصوص تمرکز بیشتر روی اجسام متحرک هستید که بدون آن چشمان ما قادر به تشخیص و تحلیل این جزئیات نیست.

شهرت و اعتبار و ارزش برند اُکلی با ارائه این تکنولوژی که مختص این برند است،بیش از پیش افزایش یافته و این برند را به شماره یک عینکهای آفتابی ورزشی در جهان تبدیل کرده است!

بسیار جالب است که بدانید اُکلی از تکنولوژی ساخت لنز ماهواره های جاسوسی در ساخت این لنز ها الهام گرفته است!

oakley holbrook عینک اوکلی2

PLUTONITE®

این تکنولوژی چشمان شما را در برابر اشعه های UVA-UVB و UVC نور آفتاب و همچنین نور آبی مضر تا طول موج ۴۰۰نانومتر به طور ۱۰۰ درصد محافظت میکند و تا امروز اُکلی تنها برندی است که توانسته عینک های آفتابی خود را تا این حد و به صورت کامل و ۱۰۰ درصدی در برابر این اشعه ها محافظت کند.

درباره اُکلی OAKLEY 

اگر یک جستجو ساده با عنوان [best sport sunglass brands] به معنی بهترین برندهای عینک آفتابی ورزشی،در گوگل انجام دهید،گوگل یک لیست برای شما به نمایش خواهد گذاشت که نام اُکلی در اول این لیست و در واقع به عنوان بهترین برند قرار دارد.
اما سوال اینجاست؛چه چیزی اُکلی را در این جایگاه و بالاتر از غولهایی چون NIKE وJULBO قرار داده است؟!
اولین تمایز عینک های آفتابی اُکلی در لنز آنهاست،اُکلی چندین تکنولوژی منحصر بفرد مانند PRIZM یا لنز های ضد بخارگرفتگی و آب گریز،تکنولوژی HDO® و یا تکنولوژی IRIDIUM® که لنز های اَکلی را در برابر شکستگی به شدت مقاوم میکند.
دومین انتظاری که از یک عینک آفتابی ورزشی میتوان داشت مقاومت بالای فریم میباشد چرا که حین ورزش علاوه بر حوادثی میتواند برایمان رخ دهد،ممکن است به دلیل فضای کم و تراکم بالای وسایل عینک آفتابی مان آسیب ببیند.
اُکلی با تکنولوژی OMATTER که فریم یا چهارچوب عینک های آفتابی اش را به حدی مقاوم و نشکن نموده که با اتکا به آن کیف های سفت و سخت نکهداری عینک هایش را حذف و با غلاف پارچه ای جایگزین نموده است
سومین نقطه عطف اُکلی در غلاف های پارچه ای آن است که از جنس نانوفایبر بوده و شما میتوانید بدون هیچ گونه ماده شوینده عینک خود را با آن تمیز کنید.

Unobtainium®

استفاده از محافظ های جنس(آن-اوبتانیم) در ساخت دماغگیر و بخشی ار دسته های عینک که روی گوش شما قرار خواهد گرفت موجب راحتی شما در استفاده و همچنین پایداری عینک بر روی صورت در حین تمرینات سنگین خواهد بود.

طراحی تایید شده توسط مارک کاوندیش

این عینک از سری jaw braker اوکلی میباشد که توسط مارک کاوندیش(mark cavandish) ،فاتح تور های بین المللی،آزموده شده و به سلیقه کاوندیش بهینه و طراحی شده است.

و لنز قابل تعویض

فریم این عینک با تکنولوژی ساخت O Matter™ تولید شده و برای تعویض لنز از کلیپس های قفل شو فلزی استفاده شده تا حداکثر دوام را داشته باشد علاوه بر این این تکنیک ساخت به شما کمک میکند تا سریع،ایمن و البته بسیار آیان اقدام به تعویض لنز کنید.

ابعاد و اندازه ها

lenswidth2عینک آفتابی اُکلی

طول لنز : – میلی متر

عرض لنز عینک آفتابی اُکلی

عرض لنز : ۵۳.۶ میلی متر

سایز پل : – میلی متر

طول دسته عینک : ۱۲۱ میلی متر