نمایش 1–30 از 111 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

تی شرت مردانه Colorado – طوسی

305,000 تومان 183,000 تومان
تی شرت مردانه Colorado - طوسی بعنوان معرفه های کمپانی گوریلاویر شناخته میشود.تی شرت مردانه Colorado از الیاف نخ پنبه تهیه شده و آستین های رنگی آن بدون درز سرشانه، وقار و نمای خاصی به عضلات سرشانه میدهد. تمرین با این مدل تیشرت بدلیل عضله نما بودن آن (تن خور بودن)، زیبایی اندام و لذت شیرین تمرین را فراهم میکند.

تی شرت مردانه Colorado – قرمز

305,000 تومان
تی شرت مردانه Colorado - قرمز بعنوان معرفه های کمپانی گوریلاویر شناخته میشود. تی شرت مردانه Colorado از الیاف نخ پنبه تهیه شده و آستین های رنگی آن بدون درز سرشانه، وقار و نمای خاصی به عضلات سرشانه میدهد. تمرین با این مدل تیشرت بدلیل عضله نما بودن آن (تن خور بودن)، زیبایی اندام و لذت شیرین تمرین را فراهم میکند.

تیشرت مردانه هفت یقه Essential – قرمز

295,000 تومان 145,000 تومان
تیشرت مردانه هفت یقه Essential - قرمز یک مدل ایده آل از جنس نخ پنبه و اسپانتکس بوده که جزو گروه استرچ (کشسان) میباشد. این جنس الیاف با خاصیت کشسان بودن، عضلات را احاطه کرده و باعث نمایش آنها میشود.

تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento – مشکی سبز

295,000 تومان 145,000 تومان
تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento - مشکی سبز از الیاف نخ پنبه 100% تهیه شده که لطافت و دوام ویژه ای دارد. استفاده این مدل برای زمان تمرین و یا فضای اجتماعی در نظر گرفته شده است. طرح خاص و چریکی لگوی آن جذابیت خاصی به این مدل بخشیده است. تنوع رنگی این مدل به نحوی است که زمینه اصلی مشکی بوده و در رنگ لگو متفاوت است: قرمز، سبز، نارنجی و سفید.

تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento – مشکی سفید

295,000 تومان 145,000 تومان
تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento - مشکی سفید از الیاف نخ پنبه 100% تهیه شده که لطافت و دوام ویژه ای دارد. استفاده این مدل برای زمان تمرین و یا فضای اجتماعی در نظر گرفته شده است. طرح خاص و چریکی لگوی آن جذابیت خاصی به این مدل بخشیده است. تنوع رنگی این مدل به نحوی است که زمینه اصلی مشکی بوده و در رنگ لگو متفاوت است: قرمز، سبز، نارنجی و سفید.

تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento – مشکی قرمز

295,000 تومان
تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento - مشکی قرمز گوریلاویر از الیاف نخ پنبه 100% تهیه شده که لطافت و دوام ویژه ای دارد. استفاده این مدل برای زمان تمرین و یا فضای اجتماعی در نظر گرفته شده است. طرح خاص و چریکی لگوی آن جذابیت خاصی به این مدل بخشیده است. تنوع رنگی این مدل به نحوی است که زمینه اصلی مشکی بوده و در رنگ لگو متفاوت است: قرمز، سبز، نارنجی و سفید.

تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento – مشکی نارنجی

295,000 تومان 145,000 تومان
تیشرت مردانه هفت یقه Sacramento - مشکی نارنجی از الیاف نخ پنبه 100% تهیه شده که لطافت و دوام ویژه ای دارد. استفاده این مدل برای زمان تمرین و یا فضای اجتماعی در نظر گرفته شده است. طرح خاص و چریکی لگوی آن جذابیت خاصی به این مدل بخشیده است. تنوع رنگی این مدل به نحوی است که زمینه اصلی مشکی بوده و در رنگ لگو متفاوت است: قرمز، سبز، نارنجی و سفید.

رکابی زنانه Florida – مشکی سبز

220,000 تومان 105,000 تومان
رکابی زنانه Florida - مشکی سبز برند گوریلاویر Gorilla Wear محصولی آزاد برای بانوان است که میتواند با یک سوتین ورزشی، ترکیبی جذاب و حرفه ای را داشته باشد. رکابی زنانه Florida تماما پلی استر نرم، از الیاف لطیف و سبک تهیه شده است. یک عدد لگوی انعکاسی گوریلا در جلو و دیگری در قسمت پشت تعبیه شده تا این لباس حتی در شب و در فضای خارجی نیز قابل استفاده باشد. بدلیل ترکیب رنگی قسمت پشت و جلوی این محصول، تنوع رنگی جالبی ارایه شده است.
-24%
رکابی-زنانه-کلاسیک-–-سفید-1
بستن

رکابی زنانه کلاسیک – سفید

250,000 تومان 190,000 تومان
رکابی زنانه کلاسیک – سفید برند گوریلاویر Gorilla Wear دارای طرح فیت و اسلیم فیت میباشد که برای تمرین بسیار مناسب است. لگوی زنانه گوریلا و به رنگ بنفش در قسمت جلوی این تاپ، نمایی مغرور به این محصول زنانه داده است. تاپ کلاسیک زنانه گوریلا با قابلیت کشسانی اندک از الیاف نخ پنبه و الاستین تهیه شده است.
-54%
رکابی-زنانه-کلاسیک-–-مشکی-1
بستن

رکابی زنانه کلاسیک – مشکی

250,000 تومان 115,000 تومان
gorilla-zone-outlet-sale-small-logo پیشنهاد ویژه تک سایز (Outlet) گوریلازون GorillaZone ، مجموعه ای از محصولات تک سایز و سری محصولات قدیمی ، که با قیمت های پائین در اختیار شما قرار گرفته است. سایز ایکس اسمال X-Small این محصول با 54 درصد تخفیف را می توانید خرید کنید. رکابی زنانه کلاسیک – مشکی برند گوریلاویر Gorilla Wear دارای طرح فیت و اسلیم فیت میباشد که برای تمرین بسیار مناسب است. لگوی زنانه گوریلا و به رنگ بنفش در قسمت جلوی این تاپ، نمایی مغرور به این محصول زنانه داده است. تاپ کلاسیک زنانه گوریلا با قابلیت کشسانی اندک از الیاف نخ پنبه و الاستین تهیه شده است.
-25%
رکابی-مردانه-New-York---مشکی-1
بستن

رکابی مردانه New York – مشکی

240,000 تومان 180,000 تومان
Details New York Mesh Tanktop Black Art. no. 9010690000 Color: Black Quality: 100% polyester New York, New York! Our Gorilla

رکابی مردانه Stamina Rib – مشکی

215,000 تومان 107,000 تومان
رکابی مردانه Stamina Rib - مشکی از الیاف لطیف و مقاوم پلی استر و نخ پنبه تهیه شده که در مقابل تعرق شدید حاصل از ورزش، بسیار مقاوم و ثابت است. تغییر حالت یا شکل ظاهری در این مدل رکابی، بسیار بی معنی است. همزمان با استحکام، بافت کشسان و استرچ این طرح، باعث نمایی جذب بر عضلات شده و زیبایی خاصی در ظاهر فرد ایجاد میکند. طرح چاپ روی این مدل رکابی هم برگرفته از طرح خشن نوشتاری نام برند گوریلا ویر است.

رکابی مردانه XA1 – نارنجی مشکی

300,000 تومان 148,000 تومان
XA1 stands for a progressive fusion of fashion and functionality. X designed in Amsterdam the XA1 stringer is designed with

رکابی مردانه استینگر G!Wear – سفید

285,000 تومان 171,000 تومان
Stringer G!Wear Tank Top – White Need a tanktop that isn’t the same as everyone else’s? Stop searching, you’ve found

رکابی مردانه کلاسیک – USA مشکی

234,000 تومان 140,400 تومان
رکابی مردانه کلاسیک - USA مشکی باعث زیباترشدن هر بدنسازی میشود. کیفینی که از الیاف پنبه برمیاد و نامی از برند گوریلا بر جلوی آن که یادآور اصالت و تجربه و قدمت است. محصولی بسیار متنوع در رنگ که داشتن آن به هر بدنسازی بشدت توصیه میشود.

رکابی مردانه کلاسیک – طلایی

234,000 تومان 140,400 تومان
رکابی مردانه کلاسیک - طلایی مشکی باعث زیباترشدن هر بدنسازی میشود. کیفینی که از الیاف پنبه برمیاد و نامی از برند گوریلا بر جلوی آن که یادآور اصالت و تجربه و قدمت است. محصولی بسیار متنوع در رنگ که داشتن آن به هر بدنسازی بشدت توصیه میشود.

رکابی مردانه کلاسیک – نقره ای

195,000 تومان 135,000 تومان
رکابی مردانه کلاسیک – نقره ای مشکی باعث زیباترشدن هر بدنسازی میشود. کیفینی که از الیاف پنبه برمیاد و نامی از برند گوریلا بر جلوی آن که یادآور اصالت و تجربه و قدمت است. محصولی بسیار متنوع در رنگ که داشتن آن به هر بدنسازی بشدت توصیه میشود.
-43%
سوشرت-تیشرت-مردانه-NEO---مشکی-pic-1
بستن

سوشرت تیشرت مردانه NEO – مشکی

495,000 تومان 280,000 تومان
سوشرت و تیشرت مردانه از سری NEO ، بادی اینجینیر هلند
  • طراحی شده در آمستردام هلند
  • طراحی طراحی خاص روی سرشانه و عضلات پشت
  • خاص ترین برش ها برای جذاب نشان دادن اندام شما
  • لوگو بادی اینجینیر روی کتف سمت چپ
  • طراحی نو و استایل زیب در قسمت پایین

سویشرت مردانه Memphis

480,000 تومان
Description Memphis Mesh Sweatshirt Are you looking for something unique and stylish? That’s exactly the reason why we’ve created the

شلوارک مردانه Pittsburgh – طوسی

335,000 تومان 160,000 تومان
شلوارک مردانه Pittsburgh - طوسی بسیار راحت و آزاد به دوجیب که توسط زیپ های نوشتاری که نام برند گوریلا ویر را نشان میدهد، مجهز شده است. الیاف این طرح 80% نخ پنبه و 20% پلی استر است تا استحکام الیاف را بیشتر کند. در قسمت کمر علاوه بر کش، بندی بسیار محکم جهت بستن کمر آن تعبیه شده است.

شلوارک مردانه Pittsburgh – مشکی

335,000 تومان
شلوارک مردانه Pittsburgh - مشکی بسیار راحت و آزاد به دوجیب که توسط زیپ های نوشتاری که نام برند گوریلا ویر را نشان میدهد، مجهز شده است. الیاف این شلوارک 80% نخ پنبه و 20% پلی استر است تا استحکام الیاف را بیشتر کند. در قسمت کمر علاوه بر کش، بندی بسیار محکم جهت بستن کمر آن تعبیه شده است.

تی شرت اتلت ۰۱ Athlete Big Ramy – مشکی قرمز

445,000 تومان
تی شرت اتلت 01 Athlete Big Ramy – مشکی قرمز برند گوریلاویر Gorilla Wear تی شرت مخصوص علاقه مندان به بیگ رمی است. اگر ورزشکار هستین، چرا شبیه بیگ رامی لباس نپوشید؟ برای این قهرمان عدد 01 بروی این تیشرت چاپ شده، چون هدف او رسیدن به مقام اول مستر المپیا است. طرح خطوط کناری و سرشانه بدنبال نمایش قدرت و استقامت تنظیم شده است. الیاف 100% پلی استر توری این مدل،علاوه بر سبکی وزن باعث گردش هوا بین داخل و خارج آن میشود.

تی شرت اتلت ۱۱ Athlete Dennis Wolf – مشکی طلایی

445,000 تومان
  • تی شرت اتلت 11 Athlete Dennis Wolf - مشکی طلایی برند گوریلاویر Gorilla Wear تی شرت مخصوص علاقه مندان به دنیس ولف است.
  • اگر ورزشکار هستین، چرا شبیه دنیس ولف لباس نپوشید؟ برای این قهرمان عدد 11  که اولین مقام دنیس ولف در اولین حضور درمسابقات مستر المپیا بود، بروی این تیشرت چاپ شده است.
  • طرح خطوط کناری و سرشانه بدنبال نمایش قدرت و استقامت تنظیم شده است.
  • الیاف 100% پلی استر توری این مدل،علاوه بر سبکی وزن باعث گردش هوا بین داخل و خارج آن میشود.

تی شرت اتلت ۳۱ Athlete Dennis James – مشکی طوسی

445,000 تومان
تی شرت اتلت 31 Athlete Dennis James - مشکی طوسی برند گوریلاویر Gorilla Wear تی شرت مخصوص علاقه مندان به دنیس جیمیز است. اگر ورزشکار هستین، چرا شبیه دنیس جیمز لباس نپوشید؟ برای این قهرمان عدد 31 بروی این تیشرت چاپ شده، چراکه روز تولد اوست. طرح خطوط کناری و سرشانه بدنبال نمایش قدرت و استقامت تنظیم شده است. الیاف 100% پلی استر توری این مدل،علاوه بر سبکی وزن باعث گردش هوا بین داخل و خارج آن میشود.

تی شرت اتلت ۸۲ Athlete Gorilla Wear – مشکی سفید

445,000 تومان
تی شرت اتلت 82 Athlete Gorilla Wear – مشکی سفید برند گوریلاویر Gorilla Wear تی شرت مخصوص علاقه مندان به برند گوریلاویر است. اگر ورزشکار هستین، چرا شبیه یک قهرمان لباس نپوشید؟ بر روی این تیشرت عدد 82 چاپ شده، چون سال شروع فعالیت گوریلا ویر بود. طرح خطوط کناری و سرشانه بدنبال نمایش قدرت و استقامت تنظیم شده است. الیاف 100% پلی استر توری این مدل،علاوه بر سبکی وزن باعث گردش هوا بین داخل و خارج آن میشود.

تیشرت مردانه Frenso – مشکی قرمز

763,000 تومان 680,000 تومان
تیشرت مردانه Frenso با طرح برش عضله نما یکی از بهترین انتخاب ها بین تیشرت های گوریلاست. عدد 82 بروی این مدل یادآور سال تاسیس این کمپانی بزرگ در سال 1982 است. این طرح برگرفته از مدل تیشرت اتلت اصلی گوریلاست.
جدید
رکابی-مردانه-Rockford---قرمز-pic-1
بستن

رکابی مردانه Rockford – قرمز

622,000 تومان
Rockford Tank Top – Red This cool new Rockford Tank Top by GW should not be missing in your Gorilla

رکابی مردانه استینگر G!Wear – طوسی

285,000 تومان 171,000 تومان
Stringer G!Wear Tank Top – Grey Need a tanktop that isn’t the same as everyone else’s? Stop searching, you’ve found

سویشرت رکابی زیپدار Springfield – مشکی

825,000 تومان 730,000 تومان
Springfield S/L Zipped Hoodie Make a statement in the gym and show of your hard earned gains with our Gorilla